Тижневики з логотипом

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку

У наш час надлишку інформації сучасній діловій людині дуже важливо нічого не забути, раціонально розподілити і організувати свій робочий час. В цьому випадку незамінними помічниками для нього стають тижневики і щоденники.

Крім того, вони є ще і стильним елементом ділової поліграфії, який впливає на формування іміджу свого власника.

Тому, якщо ви стоїте перед вибором респектабельного подарунка для своїх колег і партнерів по бізнесу, не забувайте і про це корисному предмет!

Хочете, щоб весь наступний рік ваші партнери і клієнти починали кожен свій робочий день, милуючись вашим фірмовим знаком? Тоді подаруйте їм тижневики з логотипом вашої компанії. Хороша інвестиція для довгострокової реклами, ви не знаходите?

Ми із задоволенням запропонуємо вам якісні та стильні тижневики і щоденники, на обкладинці яких ви зможете замовити нанесення логотипу, як методом простого тиснення, так і з використанням золотої або срібної фольги.

Можна нанести ваш фірмовий знак або текст привітання також методом шовкографії. Колірна гамма обкладинок і використовувані матеріали дають можливість застосувати найсучасніші методи декорування з широкою палітрою фарб.

Сьогодні практично немає такої людини в офісі, хто обходився б без цього зручного аксесуара, від секретаря до великого керівника. Наш асортимент щоденників відповідає самим вимогливим запитам будь-який з категорій наших клієнтів. А професійно нанесене зображення вашого бренду зробить їх унікальними.

Реєстрація нового аккаунту