Товари для дому та відпочинку з логотипом

Затишок в будинку створюється завдяки теплоті, з якої підбирається і додається в інтер'єр кожна деталь. Всі ті речі, які ми щодня використовуємо в побуті і без яких вже не уявляємо свого повсякденного життя, можна використовувати також в якості рекламного майданчика. Таким чином, сувенір буде не тільки корисними завжди доречним, але і персоналізованих.

Наприклад, домашній текстиль. Пледи з нанесенням логотипу прийнято відносити до vip-подарунків, проте завдяки широкому асортименту пледів за складом і розміром, можна підібрати оптимальний за співвідношенням ціна / якість корпоративний презент.

Пледи з логотипом - універсальний подарунок, який можна піднести на будь-яке свято і за будь-що

Флісові, вовняні, акрилові пледи найрізноманітніших забарвлень - у нас величезний вибір, від недорогих до люксових моделей. Упакувати плед можна теж по-різному:

  • картонна коробка,
  • пластиковий тубус,
  • ручка з текстильної вставкою,
  • мішок з тканини

На будь-яку упаковку також можна нанести фірмову символіку і скласти таким чином повноцінний подарунковий набір.

Дуже добрий і зігріваючий серце подарунок - фоторамка з нанесенням логотипу - стане відмінним подарунком для співробітників, клієнтів, партнерів. Ким би ми не були на роботі, для кожної людини найцінніше - це сім'я, а фоторамка - це берегиня найважливіших спогадів, свого роду нагадування, що де б ми не знаходилися - близькі завжди поруч. Шкіряна, дерев'яна фоторамка, фоторамка із пластику, зі скла - вона займе гідне місце на полиці або робочому столі і буде щодня нагадувати про компанії-дарувальника. Цифрова фоторамка з логотипом поєднує в собі домашній затишок і сучасні технології -фотоснімкі в такий рамці постійно змінюються. Цей сучасний і актуальний гаджет буде приємно отримати будь-якій людині, їм неодмінно будуть користуватися, а якісне брендування буде красномовно нагадувати про вашу увагу.

Найголовніше, що цінує будь-яка людина - це час. Контроль часу і правильне його розподіл - запорука успіху і спроможності. Саме тому одним з найкращих бізнес-подарунків є годинник. Логотип компанії, нанесений на циферблат, буде асоціюватися зі стабільністю і надійністю. Максимально підвищити впізнаваність бренду і підкреслити корпоративний стиль компанії допоможуть настінні годинники під нанесення. Що володіють великою рекламним майданчиком під логотип, годинник будуть щодня виконувати свою маркетингову функцію.

Продукція для подорожей з брендування

Для людей, хто проводить частину свого часу в дорозі, а особливо для тих, хто часто буває в роз'їздах, відрядженнях, дуже актуальним є питання відпочинку в дорозі. Тому такий подарунок, як надувна подушка з нанесенням логотипу буде дуже до речі, вона зробить будь-яку подорож більш комфортним і допоможе зберегти правильну поставу. Дорожню подушку можна подарувати окремо в чохлі або ж у складі тревел-набору.

Безпрограшним варіантом довговічних корпоративних подарунків можна по праву вважати парасолі під нанесення логотипу. Не один рік цей практичний подарунок буде захищати свого власника в дощову погоду, при цьому рекламна символіка буде добре помітна всім оточуючим. Дуже ефектно і стильно виглядає парасолька-тростина з нанесенням, який підійде і чоловікам, і жінкам. Зручний, універсальний, нестандартний сувенір, який зробить рекламу не тільки добре помітною, але і довгостроковій.

В якості оригінального і недорогого промо-сувеніра ідеально підійде дощовик в кулі з логотипом. Людям завжди приємно отримувати щось виходить за рамки стандартних роздавальних матеріалів, тому такий презент однозначно зацікавить і приверне увагу. Кольоровий чохол у вигляді кулі є зручним місцем для розміщення логотипу, а значить, реклама буде на самому видному місці.

Також для промо акцій і великих рекламних кампаній добре підійдуть відкривачки для пива з логотипом компанії. Яскраві, кольорові, забавні відкривачки з нанесенням особливо вдало впишуться в рекламну кампанію продовольчих товарів і напоїв. Зручно, коли під рукою завжди є такі корисні дрібні штучки, реклама буде завжди на виду. Тому магніт відкривачка з логотипом на холодильнику займе своє місце, і буде повністю виконувати свою основну і рекламну функції. І абсолютно точно в будь-якій квартирі, в офісі, на дачі стане в нагоді штопор. Недорогий пластиковий або металевий преміальний штопор для нанесення логотипу буде нагадувати про компанії в самі урочисті моменти.

Реєстрація нового аккаунту