Кепки з логотипом

Використання стилізованого одягу - ефективний маркетинговий інструмент, що дозволяє не просто повідомляти рекламне послання, але і створювати у потенційних клієнтів гарний настрій.

Найпростіше це завдання вирішити за допомогою брендованих елементів і головних уборів з символікою бренду.

Бейсболки з логотипом - модно, молодіжно і помітно!

При проведенні промо-заходів особливий інтерес з боку відвідувачів викликають конкурси, де розігруються різні призи з логотипом компанії. Добре, коли такий приз буде активно використовуватися всією сім'єю, одночасно будучи рекламним носієм і незамінним в господарстві предметом.

Для цього організатори використовують принти на кепках, футболках, банданах. Такі предмети одягу транслюють приналежність до бренду їх власника і виділяють його із загальної юрби, а це саме те, чого насправді хочуть люди: бути поміченими!

Барвисті і практичні бейсболки з лого будуть помітні на пляжі і спортивному майданчику, особливо, якщо ними буде екіпірована вся сім'я. Тому більш вдалого рішення для промо-сувеніра важко і придумати!

Креативно оформлені головні убори промоутерів на різних заходах також покликані викликати у споживача продукту позитивні асоціації.

Чому варто замовити друк на кепках в компанії «Пріоритет»:

 • це універсальний елемент одягу, затребуваний чоловіками, жінками і дітьми будь-якого віку;
 • вони доступні і популярні, мають тривалий термін служби;
 • така реклама актуальна, яскрава, лаконічна і не викликає психологічного опору;
 • власники брендованої одягу охоче користуються нею в побуті, вона потрапляє в поле зору більш широкого кола цільової аудиторії - на вулицях, місцях відпочинку і навіть на фотографіях в соціальних мережах!
 • викликає позитивні емоції - добре продумана реклама може стати додатковою прикрасою нудною повсякденного одягу;
 • підвищує впізнаваність торгової марки, формує довіру до бренду;
 • має більш привабливу ціну в порівнянні з іншими способами обробки.

Нанесення логотипу на кепку - сучасні способи персоналізації

Основними способами нанесення зображення на текстиль є:

 1. Термоперенос.
 2. Термотрансферний друк.
 3. Вишивка.

Вибір варіанту залежить як від того, з яких волокон виконана тканину вироби, так і від форми готового виробу і локалізації поверхні, яка підлягає обробці.

Так само вирішальним фактором вибору є необхідний тираж друку.

Друк на кепках - короткий опис технології та переваг

Найбільш затребуваний у замовників ТОВ «Пріоритет» спосіб брендування - це термотрансферний друк з використанням спеціальних плівок з полівінілхлориду або поліуретану.

Вони мають клейовий шар, який під дією високих температур розплавляється, а потім знову застигає, але вже безпосередньо на волокнах тканини, утворюючи дуже міцне з'єднання. Таке зображення стає частиною структури матеріалу і тривалий час не зношується.

Для нанесення написів і малюнків застосовуються флекс (Flex) і флок (Flock) плівки. При використанні флекс-плівки виходить гладка поверхня, флок- плівка створює ефект оксамитового зображення

ПВХ плівки використовуються для нанесення малюнка на грубі щільні тканини, готове зображення більш щільне і витримує прання при температурі до 90 градусів, що дуже зручно використовувати для обробки спецодягу.

Плівки з поліуретану тонше і більш еластичні, при пранні рекомендована температура близько 40ºС.

Флекс (Flex) плівки мають гладку поверхню, можуть мати світловідбиваючий, дзеркальний, люмінесцентний, гліттерний, голографічний ефекти. Отримані малюнки яскраві, помітні, оригінальні.

Флок (Flock) плівки схожі на оксамитову або велюрову тканину, зображення виходять об'ємними і дуже декоративними.

Технологія друку включає в себе наступні етапи:

 • З плівки, яка вдає із себе рулонний матеріал, за допомогою ріжучого плоттера вирізаються потрібні елементи.
 • Після розкрою готову до фіксації картинку (трансфер) закріплюють на поверхні виробу за допомогою термопресса.
 • Для «приварювання» трансферу до бейсболкам і кепок застосовується термопрес спеціальної форми з вигнутими деталями для друку по лобовій і бічних поверхнях, а також козирка.
 • Пластини термотрансферного преса нагріваються до температури 150 ° C і вище, потім під тиском притискають картинку до поверхні на кілька секунд.

Після охолодження клею готові зображення виходять еластичними, чіткими, барвистими, не вигоряють на сонці, стійкі до механічних впливів, прання і хімічного чищення, довговічні.

Наша компанія повністю укомплектована всім необхідним обладнанням і якісними витратними матеріалами, щоб виконати цим сучасним методом декоративного оздоблення замовлення будь-якої складності і будь-якого тиражу.

Вишивка на кепці - як з простого головного убору зробити стильний і статусний аксесуар

Використання брендованих головних уборів (класичних кашкетів, бейсболок, беретів, ковпаків, козирків) можливо також:

 • як частина уніформи для персоналу торгових центрів, спортивних та фітнес-клубів, медичних центрів, косметичних салонів, салонів краси, саун, кафе та ін.
 • для екіпіровки спортивних команд, в групових тренінгах;
 • в якості спецодягу в великих корпораціях, на промислових підприємствах і харчових об'єктах - там, де це потрібно за санітарними нормами і нормами охорони праці;
 • при проведенні спортивних заходів в дитячих таборах, школах;
 • в якості призів на корпоративних заходах та зустрічах фан-клубів популярних авто-брендів.

У цих випадках, щоб виділитися серед конкурентів, досить зробити вишивку на кепці - і ось уже вона перетворюється з дешевого сувеніра в улюблену частину гардероба.

Технологія машинної вишивки на текстилі володіє безперечними перевагами - вишиті елементи практично не зношуються, надають виробу респектабельний вигляд.

Можливість використання необмеженої кількості квітів, золотий і срібної нитки перетворюють звичайне зображення на витвір мистецтва.

В асортименті послуг ТОВ «Пріоритет» кепки на замовлення з вишивкою користуються заслуженим попитом, незважаючи на те, що це більш трудомісткий процес персоналізації.

І це не випадково. Тому що серйозні компанії вважають за краще наносити свою корпоративну символіку більш дорогими способами, щоб підкреслити, наскільки вони дорожать своїм іміджем!

Замовлення кепок з логотипом оптом в компанії «Пріоритет»

Замовивши у нас нанесення логотипу, ви можете бути впевнені в тому, що:

 • ваше замовлення буде виконано точно в обумовлений термін;
 • для вас буде підібраний найбільш вигідний спосіб брендування, що повністю відповідає вашим цілям в рамках виділеного бюджету;
 • наша команда дизайнерів підкаже найкращі варіанти і макети принтів;
 • продукція буде відповідати технічним вимогам і нормам безпеки для здоров'я;
 • нас не лякають великі тиражі - адже ми оснащені сучасною виробничою базою;
 • хочете замовлення «на вчора»? - для нас це не проблема, виконаємо!

Вам сподобається з нами співпрацювати, ось побачите

Реєстрація нового аккаунту