Пледи з логотипом

Всі спроби створення затишної атмосфери закінчаться невдачею, якщо не буде використаний найстильніший і самий «домашній» атрибут - текстиль. Саме він створює особливий настрій у приміщенні, підтримує колірне рішення в інтер'єрі, наповнює простір неповторними відчуттями.

Теплі пледи і махрові покривала міцно асоціюються у нас з будинком, релаксом, почуттям захищеності і затишку. Тому плед з нанесенням пам'ятного напису або іменний вишивки є лідером серед рекламно-сувенірних презентів.

У компанії "Пріоритет" можна замовити пледи з логотипом оптом - вовняні, флісові, різних відтінків, однотонні і картаті. Є цікаві варіанти в комплекті з подушкою, є пледи-трансформери, які в складеному стані являють собою подушку.

Навіть пледи невисокою собівартості виглядають дуже презентабельно і сприймаються з особливими почуттями.

Метод нанесення зображення на пледи залежить від матеріалу, найчастіше це вишивка і термоперенос. Логотип може бути завдано як на сам виріб, так і, наприклад, на стяжку, яка є практичною упаковкою пледа, а так само служить для зручності його компактного зберігання.

Пледи з логотипом компанії стануть приємним подарунком і клієнтам, і партнерам, і співробітникам, який завжди буде символізувати теплі почуття і довірчі відносини. Це річ, якою завжди знайдеться місце в будинку або на дачі, в машині або в багажі мандрівника.

Реєстрація нового аккаунту