Ручки металеві

Якщо вам хочеться, щоб ваш подарунок був не просто сувеніром на пам'ять, а уособлював респектабельність, солідність і грунтовність, то вам варто звернути увагу на металеві кулькові ручки. Вони не тільки виглядають презентабельно і приємно ковзають в руках, це ще й дуже гарна поверхню для нанесення дарчого напису або логотипу сучасним методом гравіювання.

Вже давно ручки кулькові з логотипом стали незамінним атрибутом для проведення промоакцій та бюджетних рекламних кампаній. Але якщо стоїть питання вибору скромного, але стильного презенту, то краще, ніж металева ручка з гравіюванням вам точно не знайти.

Це тільки на перший погляд здається, що тут мало місця для фантазії. Наш асортимент вас переконає в протилежному. Ви можете придбати набір ручок для письма в футлярі, у нас є ручка-флешка, ручка-стилус для сенсорних дисплеїв. Навіть ручка-підставка для смартфона!

При цьому приємне враження справляє не одна тільки ручка - гравірування на ній теж несе цінну інформацію, формуючи таким чином імідж вашої компанії.

Які саме замовити ручки під нанесення логотипу, буде залежати від ваших передбачуваних цілей і бюджету. Ми можемо запропонувати найрізноманітніші, від недорогих сувенірних промо-моделей, до представницьких і елітних екземплярів.

Крім того, можна також підібрати відповідний футляр, на якому виконати пам'ятний напис або нанести фірмовий знак вашої компанії і сформувати оригінальні подарункові набори. Такий подарунок запам'ятається надовго, а головне, буде приємний і корисний!

Реєстрація нового аккаунту