Поліграфія

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку

Поліграфія з логотипом компанії

ілова поліграфія є ознакою респектабельності та високого статусу компанії. Жодна солідна організація не обходиться без ділової поліграфії, це важлива і невід'ємна частина корпоративного стилю. Грамотно розроблений дизайн поліграфії, замовити який можна у професійних дизайнерів нашої компанії, є важливою складовою успішного просування компанії на ринке.Конверти, буклети, бланки, листівки, календарі, листівки - першокласна ділова поліграфія здатна вивести маркетингову кампанію на якісно новий рівень.

Конверти з логотипом компанії

На виставках, презентаціях, для відправки запрошень, поздоровлень, а також для самих різних корпоративних потреб - відправки комерційних пропозицій, адресної поштової розсилки, пересилання документації, використовуються конверти. Конверти з логотипом компанії є прекрасними носіями рекламної інформації та демонструють увагу до кожного клієнта. Конверти можуть бути різного формату, щільності, можуть бути виконані з паперу різних відтінків і різної текстури.
В знак поваги, визнання, а також в якості знака уваги до будь-якого свята прийнято відправляти вітальні листівки з логотипом компанії. З їх допомогою можна індивідуально привітати і виділити кожного адресата, не витративши при цьому великих фінансових коштів. Зроблені з теплом і любов'ю, фірмові листівки з логотипом набагато приємніше отримувати, ніж чергове електронного листа або смс-повідомлення з поздоровленням. Наша компанія вже багато років спеціалізується на дизайнерських листівках з оригінальним дизайном. Поштові, вітальні, запрошення - замовити можна будь-які листівки за індивідуальним дизайном або вибрати із запропонованих варіантів.
Ми виконуємо поліграфічну продукцію найрізноманітніших форматів, із застосуванням новітніх технологій друку і постпечатной обробки, використовуємо якісну цифрову і офсетний друк. Офсетний друк застосовується зазвичай для великих тиражів. Цей вид друку дозволяє використовувати ексклюзивну дизайнерську папір і застосовувати різні види обробки - ламінування, висікання, тиснення і ін. Цифровий друк краще підходить для малих тиражів і об'єднує в собі якість і прийнятну вартість. Особливою популярністю користуються новорічні листівки на замовлення з логотипом, адже саме це свято особливо любимо не тільки серед рідних і близьких людей, а й у світі бізнесу. Це своєрідний рубіж, час підбиття підсумків, роздачі бонусів і подарунків. Персоналізовані листівки є невід'ємною частиною новорічних презентів, з їх допомогою висловлюють вдячність і передають добрі побажання.
Щоб ефективно поширити інформацію про свій продукт або послуги потрібно замовити рекламні листівки. Їх основна спрямованість - залучити й утримати увагу споживачів, максимально доступно і вигідно передати рекламне повідомлення. Друк флаєрів дає можливість розповісти потенційним клієнтам про цікаві пропозиції, тимчасових акціях, вигідних скідках.Практіческі будь-яка компанія в той чи інший час звертається до цього виду реклами.Ми пропонуємо швидкий і якісний друк листівок і флаєрів за доступними цінами. Привабливий дизайн, приємна крейдований папір і стильне оформленіе- запорука вдалої і результативною маркетингової кампанії.
Окремим видом корпоративної рекламної продукції є різні види календарів.
Це один з кращих рекламних інструментів, своєрідна візитна картка компаніі.Незаменіми для будь-якого офісного працівника - від секретаря до керівника, календарі в цілому поділяються на два види - настінні і настільні.
Наприклад, можна замовити календар настінний квартальний і таким чином вибрати дійсно ефективний і зручний аксесуар для планування. Зазвичай він складається з наступних елементів:
  • барвиста, стильна "шапка" -верхня частина з рекламною інформацією;
  • календарна сітка на отривнихблоках на підкладці з трьома блоками;
  • спіраль для кріплення блоків;
  • рухливий курсор на стрічці длявиделенія поточної дати;
  • металевий люверс.
Календар настільний, виготовлення якого також можна замовити в нашій компанії, є предметом особистого користування. Зручний він тим, що на полях можна записувати важливу інформацію і робити позначки на датах важливих заходів і зустрічей. Найчастіше вибирають перекидний настільний календар.
І настінні, і настільні календарі бувають різних видів і мати різний функціонал. Ми в змозі втілити будь-які оригінальні ідеї дизайну календарів, наш багаторічний досвід дозволяє виробляти барвисті, стильні, по-справжньому оригінальні календарі на замовлення, які будуть не тільки виконувати рекламну функцію, а й стануть прикрасою будь-якого приміщення.
Реєстрація нового аккаунту