Термокружки з логотипом

Завжди своєчасний, практичний, модний подарунок - термокружка - стане дуже актуальним зимовим корпоративним презентом. В дорозі, в офісі і навіть вдома можна довго насолоджуватися улюбленим гарячим напоєм, і при цьому випробувати ще й естетичне задоволення, розглядаючи і торкаючись до дійсно якісною, яскравою і приємною на дотик посуді. Це як раз той вид подарунка, яким скористаються відразу ж і за призначенням, особливо в зимовий час або напередодні подорожі. Термокружки з нанесенням логотипу є прикладом завжди бажаного і функціонального подарунка, реклама на якому потрапляє точно в ціль. Ваш фірмовий знак не тільки буде тривалий час нагадувати своєму власникові про вас, але і не один раз повідомить безлічі людей в його оточенні про вашу компанію. Термокружки під нанесення логотипу можуть бути різного об'єму, за кольором відповідати колірній гамі вашої компанії, мати різний дизайн. Ми пропонуємо тільки якісні вироби, а нанесення здійснюємо на власній виробничій базі.

А ще, підібравши до Термокружки інші зігріваючі тіло і душу атрибути, можна скласти повноцінний концептуальний зимовий подарунок. Пухнастий плед, смачний шоколад і навіть валянки - якщо хочеться піднести щось дійсно тематичне і оригінальне, то ми завжди підкажемо незвичайне рішення.

Одним словом, термокружки з логотипом надійно зв'яжуть вашу компанію в свідомості партнерів, клієнтів і співробітників з комфортом, теплом і зручністю при будь-яких обставинах.

Реєстрація нового аккаунту