Електроніка

Артикул: 12116
Мінімальний тираж: 20
від 552,90 ₴
*актуальна вартість станом на 09.10.2023 (може коливатися в залежності від курсу валюти та наповнення) Складові набору: power bank з...
Артикул: 12356
Мінімальний тираж: 20
від 945,35 ₴
*актуальна вартість станом на 30.10.2023 (може коливатися в залежності від курсу валюти та наповнення) Складові набору: коробка з...

Різні електронні пристрої впевнено і надовго увійшли в життя сучасної людини, тим самим полегшивши багато побутових і робочі процеси. Ці потрібні і корисні гаджети можна перетворити в ефективний рекламний носій за допомогою якісного брендування. Розмістивши логотип на девайс можна досягти максимального покриття цільової аудиторії, адже щодня їм будуть користуватися і в приміщенні, і далеко за його межами, а значить, рекламу побачить величезна кількість людей. Тривалий термін експлуатації електронних пристроїв забезпечить довгостроковість рекламної кампанії.

Флешки під нанесення логотипу

Наприклад, фірмові флешки з логотипом мають широку сферу застосування, є універсальними нетривіальним сувеніром. Позитивні емоції від такого подарунка автоматично формують доброзичливе ставлення до компанії, яка його піднесла, що є впевненим стартом партнерських та ділових відносин. Для промо-акцій можна підібрати дуже бюджетні моделі, флешка під нанесення в такому випадку обійдеться відносно дешево, однак сприйматися буде виключно як дорогий і престижний сувенір.

У нашому каталозі представлені флешки різних кольорів, форм, розмірів, від найпростіших до подарункових віп-моделей. Кожну флешку можна доповнити сувенірної упаковкою, збільшивши таким чином її презентабельність і солідність. Також можливе виготовлення флешок за індивідуальним дизайном, якщо необхідно щось абсолютно унікальне і бажаний тираж досить великий.

Відмінний сучасний подарунок, який стане в нагоді абсолютно будь-якій людині, що має телефон або планшет - універсальний зарядний пристрій з логотипом. Мініатюрний і компактний прилад допоможе завжди залишатися на зв'язку і не переривати роботу через нестачу заряду. З його допомогою можна заряджати свої мобільні пристрої де завгодно, що особливо актуально для:

  • поїздок,
  • подорожей,
  • відряджень.

Зовнішній акумулятор для телефону з нанесенням логотипу

практичний і трендовий подарунок, який підійде і співробітникам, і клієнтам, і партнерам. Переносні акумулятори відрізняються ємністю і дизайном корпусу, на який, власне, і буде нанесений логотип. Powerbank це явно не один зі стандартних рекламний сувенірів, який буде лежати десь на далекій полиці, він буде часто і активно використовуватися, таким чином, рекламна інформація буде постійно на виду.

При виборі варто враховувати тип і ємність батареї. Вважається, що для зарядки телефонів і смартфонів досить ємності до 2500 мАг, для планшета вже потрібна ємність від 5000 мА / год. Також потрібно звернути увагу на комплектацію і кількість роз'ємів.

Powerbank з логотипом в якості бізнес-подарунка допоможе активно рекламувати ім'я компанії серед потенційної цільової аудиторії, зміцнювати вже існуючі ділові стосунки з партнерами і співробітниками, підвищувати лояльність клієнтів.

Реєстрація нового аккаунту