Ручний інструмент з логотипом

Найбільшим попитом і популярністю користуються функціональні корпоративні сувеніри, які можна активно застосовувати в повсякденному житті і в побуті. Існує величезна кількість таких "помічників", які можна вміло і ненав'язливо зробити рекламним носієм, при цьому з ім'ям компанії будуть асоціюватися такі схвальні поняття як надійність, практичність і стабільність.

Корисні і стильні набори інструментів з логотипом - відмінна ідея для корпоративного презенту клієнтам, діловим партнерам, поставщікам.Такой презент виглядає дуже солідно і дає зрозуміти, наскільки цінується компанією співпрацю. Крім того, такий подарунок дуже корисний, адже в кожному будинку повинні бути інструменти для поточного дрібного ремонту або усунення термінових неполадок до приїзду фахівців.

Рулетки з вашим брендуванням

В свою чергу, невеликі практичні інструменти, такі як рулетки під нанесення логотипу доречно використовувати при проведенні промо акцій, тематичних виставок, де вони будуть застосовуватися в якості призів або пам'ятних сувенірів. Вони можуть використовуватися для побутових цілей і різних повсякденних вимірів, а також застосовуватися професіоналами будівельного і швейного справи, персоналом майстерень і виробничих підприємств. Рулетки можуть бути різних кольорів і розмірів, з фіксатором і без, різної довжини від 1 до 8 метрів, з додатковими функціями. А корпус рулетки послужить ідеальним місцем для фірмової символіки. Нанесення логотипу на рулетки найчастіше здійснюється методом тампоном друку, що дозволяє дуже яскраво і чітко передати всі бажані кольори.

Відмінними корпоративними подарунками стануть також пластикові ліхтарики з логотіпом.Оні незамінні в побуті, в туристичних походах, на дачі, в поїздках, а значить, будуть широко застосовуватися і ненав'язливо поширювати інформацію про компаніі.Демократічная вартість і різноманіття форм, кольорів і поверхонь під нанесення - ліхтарик безсумнівно дуже ефективний інструмент для популяризації торгової марки чи бренду. Він ідеально підійде для роздачі на виставках, при проведенні промо акцій і семінарів і конференцій. На пластикові ліхтарики зображення зазвичай наноситься методом тамподруку. Якщо ж мова йде про дорогу іміджевому подарунок, то оптимальними будуть солідні металеві ліхтарики, нанесення на які здійснюється за допомогою лазерного гравіювання.

Мульти іструменти і ножі з логотипом

Не поступаються своїми позиціями за популярністю серед корпоративних сувенірів складні ножі. Вони незамінні в дорозі, в поїздці, і звичайно ж обов'язково стануть бажаним подарунком для будь-якого чоловіка. Нарівні з ними найбільш виграшними подарунками для представників сильної статі стануть компактні і ергономічні мультіінструмент з нанесенням. Це буквально можливість покласти в кишеню комплект найрізноманітніших і дуже потрібних інструментів:

  • напильники,
  • викрутки,
  • ножі,
  • плоскогубці,
  • ножиці,
  • щипці,
  • відкривачки і та інше.

У сукупності деякі мульти інструменти можуть об'єднувати в собі більше 30 функцій! При цьому такий інструмент зручно лежить в руці, всі елементи міцно і надійно закріплені, виконані з якісної сталі і пластика. Мультитули прослужать не один рік, забезпечуючи тим самим довгостроковий контакт з нанесеним на них рекламним посилом.

Реєстрація нового аккаунту