Парасолі з логотипом

Хочете вразити своїх клієнтів і партнерів незвичайним подарунком - презентуйте їм парасолі з логотипом компанії. Так ви круглий рік будете транслювати їм свою турботу, не забуваючи і про рекламу вашого бізнесу!

Милу жіночу парасольку або солідну парасольку-тростину, простий складаний або з автоматичним механізмом - вибирайте на свій смак, а ми постараємося зробити її індивідуальною, іменною, стильною.

Замовляючи у нас парасолі оптом з логотипом компанії, ви заощадите собі масу часу і коштів, тому що наше виробництво по їх нанесенню гарантує максимальну чіткість зображення і довговічність покриття. Ми допоможемо вам розробити унікальні дизайнерські рішення, запропонуємо оптимальне розміщення на поверхні виробу зображень або рекламного тексту.

Нанести логотип на парасольку можна методами термопереноса й шовкографії. Незаперечною перевагою парасольки є той факт, що її поверхня має досить велику площу. Це означає, що реклама, розміщена на ній, буде помітною і обов'язково приверне увагу. Виберіть фарби по яскравіше, і ваш парасольку буде видно в сірий дощовий день в натовпі здалеку!

Такий брендований подарунок не просто практична і функціональна річ, це символ гарної погоди в вашому бізнесі, якому не страшні зовнішні перешкоди з боку конкурентів!

Реєстрація нового аккаунту