Пляшки для води з логотипом на замовлення

Всі, хто має хоч якесь відношення до спорту, добре знають, що дотримання водного балансу під час тренувань є одним з основних вимог. Активні заняття спортом можуть призвести до зневоднення організму, тому необхідно періодично пити воду. При цьому фахівці не рекомендують використовувати для цих цілей газовану мінеральну воду.

Тому вихід один - мати при собі пляшку з очищеною питною водою.

До речі, наявні в продажу сильно відрізняються один від одного, і не тільки за обсягом. Яку з них купити?

Якщо є ризик, що вона може розбитися або тріснути, то краще вибрати металеву.

Якщо боїтеся, що відкриється в невідповідний момент - вибирайте з закручується пробкою.

Хочете, щоб вона була під рукою в буквальному сенсі - є такі, що можна пристебнути до поясу спеціальним карабіном.

Любіть, щоб ємність була прозорою - можна вибрати з харчового пластику будь-якого кольору. Деякі з них мають всередині спеціальний контейнер, куди можна покласти лід або часточки лимона.

Немає можливості під час тренування відкручувати пробку - вибирайте з відкидною кришкою.

Є навіть такі, з яких можна пити, не виймаючи їх з рюкзака: всередині є соломинка!

Це дуже зручно, особливо, коли немає можливості вимити руки або обробити їх САНІТАЙЗЕР - натиснув на кнопку, кришка відкинулася і можна пити, не торкаючись до самій пляшці.

Як бачите, асортимент пляшок, пропонованих сьогодні на ринку, може закрити будь-яку потребу.

Брендовані пляшки - три в одному: оригінальний подарунок, частина корпоративної культури, рекламний носі

Персональні ємності для води поступово стали незамінним предметом побуту, ними користуються не тільки спортсмени, а й прихильники здорового способу життя, любителі подорожей, занять фітнесом, навіть школярі.

Вражає, коли всі члени команди екіпіровані не тільки спортивною формою з емблемою клубу, але і флягами з командної символікою.

Саме тому, вибираючи їх в якості корпоративного подарунка, можна бути на сто відсотків упевненим, що вони будуть активно використовуватися всіма членами сім'ї.

Така практична річ завжди буде на видному місці, тому розміщений на ній логотип або фірмовий знак вирішує питання «ненав'язливої реклами», в той час, коли звичайні рекламні носії вже давно сприймаються як інформаційний шум.

Нанесення логотипу на пляшку для води - короткий опис технологічного процесу

ТОВ «Пріоритет» використовує найпопулярніші технології персоналізації сувенірної продукції:

 • тамподрук та УФ друк на пластикових пляшках;
 • лазерне гравіювання і УФ друк на металевих пляшках;
 • тамподрук по металу на металевих пляшках.

Які особливості цих технологій?

 • Тамподрук - це спосіб перенесення зображення, при якому фарба переноситься з друкованої пластини на поверхню виробу за допомогою еластичного тампона. Використовувані фарби містять в своєму складі розчинники, вони взаємодіють з матеріалом, з якого виконаний предмет, створюючи міцне з'єднання. В результаті малюнок виходить дуже чітким, з товщиною лінії від 0,1 мм, стійким до зовнішніх впливів. Завдяки тому, що тампон легко повторює форму виробу, цей спосіб хороший для декоративної обробки криволінійних поверхонь.
 • УФ друк - в цьому випадку малюнок переноситься на робочу поверхню безпосередньо з друкарської форми. Для цього методу застосовуються спеціальні чорнило, які застигають під впливом ультрафіолету. Цей вид друку дозволяє отримати повнокольорове зображення, яке може бути нанесено по колу циліндричної поверхні виробу, чого не може дати друк за допомогою тампона. Запечатуваний предмет не піддається нагріванню, додаткової обробки, сушіння, виріб готовий до використання протягом декількох хвилин після нанесення декоративного елемента. Саме зображення не менше стійке, ніж при тамподруку, зате більше площа нанесення (при тамподруку вона не перевищує 80х80 мм). Відповідно, і ціна такого способу обробки трохи вище.
 • Лазерне гравіювання - сучасний і найшвидший спосіб нанесення логотипів і текстів на тверді металеві поверхні. За допомогою сфокусованого лазерного променя промальовувалися найдрібніші елементи і деталі: промінь пропалює матеріал на потрібну глибину і ширину за допомогою комп'ютерної програми. В результаті отриманий малюнок не стирається до кінця терміну експлуатації виробу. Цим способом можна наносити рекламні послання, символіку, навіть QR-коди на будь-яку площу, будь-яку поверхню, в тому числі і по колу.

Пляшки для води з нанесенням логотипу - безпрограшний варіант брендування сувенірної продукції

Чому вам варто замовити оптом нанесення вашого лого у ТОВ «Пріоритет»:

 • ми пропонуємо продукцію найширшої цінової категорії (від 48.00 грн. до 226.00 грн.), ви можете підібрати підходящу з урахуванням свого бюджету
 • в наявності є ємності об'ємом 600 мл і 750 мл різних моделей і комплектації
 • всі вироби зроблені з матеріалів, дозволених для контакту з харчовими продуктами
 • наша виробнича база дозволяє виконати замовлення в найкоротші терміни без втрати якості
 • ви можете бути впевнені у високій якості нанесення - сучасне обладнання і наш внутрішній контроль не допускають порушень технічного регламенту при виробництві
 • наш колектив вболіває за свою справу і за те, щоб ваша реклама приносила вашому бізнесу тільки прибуток і нових клієнтів!
Реєстрація нового аккаунту