Для того, щоб познайомитися з нами ближче і краще пізнати принципи нашої роботи, постараємося розповісти про себе максимально доступно і без довгих вступів.

Іміджева компанія "Пріоритет" є оптовою рекламно-сувенірної компанією з 15-річним досвідом роботи на ринку. Тобто, якщо вам потрібні фірмові подарунки та сувеніри для клієнтів, співробітників, партнерів, або промо-продукція для роздачі на виставках, презентаціях - це все до нас.

На даний момент "Пріоритет" володіє власним виробничим комплексом з нанесення зображень на будь-які поверхні, який включає в себе:

  • 3 напівавтоматичних тампопечатних верстата
  • муфельні печі
  • шестибарвисті карусельний верстат
  • 2 станка для тиснення
  • 4 станка для термопереносу
  • 3 станка для шовкотрафаретного друку
  • твердотільний гравірувальний верстат по металу
  • гравірувальний верстат СО2 по дереву, склу, пластику.

У 2017 році був придбаний верстат СО2 для лазерного гравірування та різання по дереву, склу, пластику. Він дозволяє надавати ще більш широкий перелік послуг, пов'язаних з гравіюванням.

Ми є імпортером продукції під нанесення по всесвітньо відомим каталогом (Macma, Voyager, Impression, Arco, Gifts, ITD, Label, Bullet, Avenue і ін.) Здійснюємо виготовлення будь-якої поліграфічної продукції цифровий і офсетним друком з нуля і до постпечатной обробки. Загалом, спектр наших можливостей дозволяє втілити будь-які ідеї, що стосуються рекламно-сувенірної продукції.

А починалося все в далекому 2004 році, за цей час був пройдений довгий і цікавий шлях і зібрано колосальну кількість досвіду. Багато що з того часу змінилося: збільшувався штат співробітників, розширювався парк обладнання, зростала кількість успішно проведених виставок і презентацій. Незмінними залишилися тільки постулати, яким ми слідуємо при роботі з клієнтами.

Отже, чому ж серед величезної кількості рекламно-сувенірних компаній вам слід зупинити свій вибір на компанії "Пріоритет"?

Надійність

Ми дорожимо своєю репутацією, цінуємо кожного клієнта і маємо справу тільки з перевіреними постачальниками та виконавцями. А ще наші відносини з замовниками гранично прозорі, без недомовленості і замовчування.

Контроль

Вся продукція, що надходить до нас на склад, перевіряється за кількістю, якістю, комплектності, заявленим в замовленні. А після брендування обов'язковий контроль якості нанесеного зображення.

Власне виробництво

Дозволяє нам не тільки пропонувати кращі ціни на нанесення, минаючи накрутки посередників, але також дає можливість створити пробний зразок готового виробу, в режимі реального часу затвердити його, оперативно виправити можливі технічні неточності. Крім того, власний цех дозволяє при необхідності виконувати замовлення дуже швидко і плюс абсолютно всі додаткові операції - складання, склеювання, фасовку, упакування. Наші майстри виконають замовлення на найвищому рівні в точно обумовлений термін.

Професійний супровід

З самого першого звернення і протягом усього співробітництва у вас буде персональний менеджер. Це означає, що про вас будуть пам'ятати, ваші інтереси будуть відстоювати, ваш час будуть економити.

Наявність зразків

Можна запросити зразок практично будь-якої продукції під нанесення з нашого асортименту - розглянути його, повертати в руках. Іншими словами, упевнитися, що саме на цій ручці або чашці ви хочете бачити свій логотип.

Креативність

Власна дизайнерська команда візьметься за розробку макету, втілить в ньому ваші ідеї і зробить його по-справжньому незабутнім і оригінальним.

Актуальність

Ми завжди в курсі новинок і тенденцій сувенірного ринку не тільки в межах однієї країни, а й по всьому світу. Парк нашого обладнання і список послуг, що надаються постійно розширюється, максимально повно відповідаючи запитам і потребам наших замовників.

Все це, а ще постійне вдосконалення, величезний ентузіазм, захопленість і любов до своєї роботи дозволили нам завоювати довіру і налагодити дружні ділові стосунки з нашими клієнтами, які працюють в самих різних сферах діяльності.

Наш Пріоритет - створення дійсно ефективних рекламних подарунків, які окуплять себе і збільшать ваші замовлення, прибуток і потік клієнтів.

Реєстрація нового аккаунту