Для того, щоб познайомитися з нами ближче та краще дізнатися про принципи нашої роботи, ми розповімо про себе максимально доступно і без довгих вступів.

Іміджева компанія "Пріоритет" є оптовою рекламно-сувенірної компанією з 18-річним досвідом роботи на ринку. Тобто, якщо вам потрібні фірмові подарунки та сувеніри для клієнтів, співробітників, партнерів, або промо-продукція для роздачі на виставках, презентаціях – це все до нас.

На даний момент "Пріоритет" володіє власним виробничим комплексом для нанесення зображень на будь-які поверхні, який включає:

  • 3 напівавтоматичних тампопечатних верстати
  • муфельні печі
  • шестифарбовий карусельний верстат
  • 2 верстати для тиснення
  • 4 верстати для термопереносу
  • 3 верстати для шовкотрафаретного друку
  • твердотільний гравірувальний верстат по металу
  • гравірувальний верстат СО2 по дереву, склу та пластику.

У 2017 році ми придбали верстат СО2 для лазерного гравірування та різання по дереву, склу, пластику. Він дозволяє надавати ще більш широкий перелік послуг, пов'язаних з гравіюванням.

Ми є імпортером продукції під нанесення по всесвітньо відомим каталогом (Macma, Voyager, Impression, Arco, Gifts, ITD, Label, Bullet, Avenue і ін.) Здійснюємо виготовлення будь-якої поліграфічної продукції цифровий та офсетним друком з нуля і до фінальної обробки. Загалом, спектр наших можливостей дозволяє втілити будь-які ідеї, що стосуються рекламно-сувенірної продукції.

А починалося все в далекому 2004 році, за цей час був пройдений довгий і цікавий шлях та зібрано колосальну кількість досвіду. Багато що з того часу змінилося: збільшувався штат співробітників, розширювався парк обладнання, зростала кількість успішно проведених виставок і презентацій. Незмінними залишаються тільки постулати, яких ми дотримуємося при роботі з клієнтами.

Отже, чому ж серед величезної кількості рекламно-сувенірних компаній вам слід зупинити свій вибір на компанії "Пріоритет"?

Надійність

Ми цінуємо власну репутацією і кожного клієнта, тому маємо справу тільки з перевіреними постачальниками та виконавцями. А ще наші відносини з замовниками прозорі, без недомовок і замовчування.

Контроль

Вся продукція, що надходить до нас на склад, перевіряється за кількістю, якістю, комплектності, заявленими в замовленні. А після брендування ми виконуємо обов'язковий контроль якості нанесеного зображення.

Власне виробництво

Дозволяє нам не тільки пропонувати кращі ціни на нанесення, минаючи посередників, але також дає можливість створити зразок готового виробу, в режимі реального часу затвердити його, оперативно виправити можливі технічні неточності. Крім того, власний цех дозволяє при необхідності виконувати замовлення дуже швидко. А ще абсолютно всі додаткові операції – складання, склеювання, фасовку, пакування. Наші майстри виконують замовлення на найвищому рівні в точно обумовлений термін.

Професійний супровід

З найпершого звернення і протягом усього співробітництва у вас буде персональний менеджер. Це означає, що про вас будуть пам'ятати, ваші інтереси будуть відстоювати, ваш час будуть економити.

Наявність зразків

Можна запросити зразок практично будь-якої продукції під нанесення з нашого асортименту – розглянути його, потримати у руках. Іншими словами, впевнитися, що саме на цій ручці або чашці ви хочете бачити свій логотип.

Креативність

Власна дизайнерська команда візьметься за розробку макету, втілить в ньому ваші ідеї та зробить його по-справжньому незабутнім та оригінальним.

Актуальність

Ми завжди у курсі новинок і тенденцій сувенірного ринку не тільки в межах однієї країни, а й по всьому світу. Парк нашого обладнання та список послуг, що надаються, постійно розширюється, максимально точно відповідаючи запитам і потребам наших замовників.

Все це, а ще постійне вдосконалення, величезний ентузіазм, захопленість і любов до своєї роботи дозволили нам завоювати довіру і налагодити дружні ділові стосунки з нашими клієнтами, які працюють в найрізноманітніших сферах діяльності.

Наш Пріоритет – створення дійсно ефективних рекламних подарунків, які не просто відпрацюють свою вартість, а й збільшать ваші замовлення, прибуток та кількість клієнтів.

Реєстрація нового аккаунту