Ручки пластикові

Ви плануєте провести день відкритих дверей, рекламну акцію, конференцію, виставку або просто хочете привітати з порога приємного відвідувача? Найпростіший спосіб викликати довіру і прихильність до себе - це вручити маленький подарунок у вигляді звичайної кулькової ручки.

Пластикова ручка з логотипом виконає функцію візитної картки, стане в нагоді для письма під час заходу, а потім ще довгий час буде рекламувати вашу компанію, просто виглядаючи з органайзера з канцелярським приладдям на столі в офісі. До останньої краплі чорнила цей маленький боєць вашої рекламної битви з конкурентами буде на вашому боці!

Щоб зробити цей презент не стандартним, виберіть що-небудь оригінальне з нашого асортименту і нанесіть на нього логотип, товарний знак або девіз вашої компанії. Наприклад, ручка з логотипом на шнурку, ручка з магнітом, ручка на підставці - вони завжди будуть під рукою і ніколи не загубляться.

Друк логотипу на ручках можлива на бічній поверхні ручки або на кліпі, проводиться методом тамподруку з використанням яскравої палітри імпортних якісних фарб на нашій власній виробничій базі. Це дає нам можливість передати чіткість і детальність зображення, домогтися стійкості до різних впливів і знизити собівартість продукції.

Нанесення логотипу на ручки дозволяє при мінімальних вкладеннях провести масовану рекламну акцію, адже, переходячи з рук в руки, ці копійчані дрібнички як естафетну паличку передають ідею і посил вашого бренду, а це дорогого коштує!

Реєстрація нового аккаунту