Упаковка для ялинкових куль

Артикул: 11161
Мінімальний тираж: 50
від 188,64 ₴
*актуальна вартість станом на 06.10.2023 (може коливатися в залежності від курсу валюти та наповнення) Складові набору: три новорічних...
Артикул: 11160
Мінімальний тираж: 25
від 337,05 ₴
*вартість може коливатися в залежності від курсу валюти та наповнення Складові набору: коробка з фанери з кришкою з гнучкого шпону з...

Купуючи товар, ми іноді зовсім не звертаємо уваги на його упаковку. Адже її вік недовгий. Ось принесемо додому покупку, і прощай, непотрібна коробка!

Можливо, це справедливо по відношенню до звичайних товарів, але наш випадок зовсім інший! Наші авторські дизайнерські коробочки для новорічних кульок можуть посперечатися з витонченими скриньками і казковими скриньками.

Додамо ще, що і кульки у нас теж не прості, а розписні - ми наносимо на них логотипи, символи майбутнього року або святкові побажання.

Якщо ви хочете, щоб ваш візаві відразу побачив, який незвичайний подарунок ви йому збираєтеся вручити, то буде потрібно прозора блістер.

 А якщо плануєте зробити сюрприз, то для цієї мети краще підійде картонна. До речі, її теж можна оформити в стилі вашого бренду або нанести на неї пам'ятне фото.

В наших красивих, брендованих упаковках кульки з зображенням вашого логотипу будуть чекати наступної новорічної ялинки. А щоб їм там не було самотньо, заведіть гарну традицію - щороку поповнюйте колекцію новими «іменними» ялинковими іграшками.

А ще можна упакувати диво-кульки в подарункові набори. Додати листівку, шоколадку або пляшечку шампанського, гарний настрій і упакувати це все в коробочку з фанери, картону або гнучкого шпону - ось він, рецепт оригінального подарунка для колег або партнерів на Новий рік!

Ми можемо допомогти вам з розробкою товарного знака, підібрати кольори, придумати слоган або пам'ятний напис. А також допоможемо скласти незвичайні подарункові набори і красиво оформити їх.

У нас ви можете купити оптом ялинкові іграшки або сувеніри та замовити виготовлення індивідуальної упаковки для подарунків.

Ми також можемо нанести на неї будь-яке зображення або напис. Наш офіс знаходиться в центрі Дніпра.

Незалежно від того, яку подарункову упаковку з нашого асортименту ви виберете, можете бути впевнені в тому, що при порівняно невеликих витратах презенти в ній будуть виглядати більш достойним і дорожче, а їх власники будуть гарантовано задоволені.

Раді будемо допомогти вам у створенні свята! І, до речі, не тільки новорічного!

Реєстрація нового аккаунту