Термоси з логотипом

Якщо ви хочете зробити так, щоб ваш подарунок був не просто запам'ятовується, а був корисний своєму власникові цілий рік, подаруйте йому термос!

І не звичайний, а термос з логотипом компанії. Взимку і влітку, в мороз і спеку, наливаючи в кружку ароматний гарячий кави або освіжаючий чай з льодом, він буде згадувати про вас. Ваш фірмовий знак не один рік буде нагадувати йому про вашу компанію і про те, як ви добре співпрацювали разом.

Це відмінний корпоративний презент, який підходить як чоловікам, так і жінкам, незалежно від віку і соціального статусу. А ще це ідеальна поверхня для нанесення пам'ятної дарчого напису методом лазерного гравіювання або шовкографії, яку ми з радістю виконаємо для вас.

Ви можете вибрати будь-який з наявних у нас термосів: з пластиковим або металевим корпусом, будь-якого обсягу, з помпою, в чохлі, термос для їжі, кухоль термос. Є навіть незвичайні екземпляри з двома кружками - ідеально для романтичного пікніка на природі.

При бажанні можна також сформувати нестандартні подарункові набори: термос з нанесенням логотипу в комплекті з кружками, пледами, дорожніми або пляжними сумками.

Так як для нанесення логотипів і декоративних написів ми створили власну сучасну виробничу базу, ви можете бути абсолютно впевнені в їх довговічності і якісному виконанні.

Ми допоможемо вам зробити так, щоб ваші подарунки не тільки несли максимальну кількість теплих емоцій, але також формували позитивне враження про ваш бренд.

Реєстрація нового аккаунту