Офісне приладдя з с логотипом

Насичене життя ділової людини можна значно спростити завдяки зручним і вірним помічникам - офісним приладдя. Щоденники, блокноти, планінги, записники, візитниці, органайзери, тижневики - всі ці атрибути використовуються в офісах для оформлення паперової документації, листування та планування робочого графіка, і є також найпотужнішими інструментами просування компанії чи бренду, якщо нанести на них фірмову символіку. Блокноти з логотипом будуть завжди на виду, їх беруть з собою на презентації, виставки, ділові зустрічі, а значить, рекламу побачить та цільова аудиторія, для якої вона призначена.

Для всіх, кому необхідно так чи інакше планувати свою діяльність, щоденник є незамінним робочим інструментом. Вони бувають найрізноманітнішими: датовані і не датовані щоденники, шкіряні щоденники, щоденники зі шкірозамінника або еко-шкіри, щоденники з білим і кремовим внутрішнім блоком, з Ляссе без нього, а вже про різноманіття текстур і відтінків і говорити не доводиться -вибір просто вражає . Щоденник з логотипом на замовлення стане універсальним подарунком не тільки партнерам і клієнтам, а й власним співробітникам, адже виготовлення щоденників з логотипом є невід'ємною частиною фірмового стилю та іміджу компанії, показником її високого статусу.

Що ми можемо запропонувати?

Найповніший асортимент щоденників від класики до свіжих новинок. Протягом багатьох років ми співпрацюємо з провідними виробниками щоденників, а також проводимо щоденники самі. Вся продукція виготовляється на щільному папері, з використанням якісних і приємних на дотик палітурних матеріалів.

Сучасна технічна база з нанесення. Завдяки наявності власного високотехнологічного обладнання ми пропонуємо відмінну якість і швидкість нанесення логотипу, з бездоганною опрацюванням деталей.

Допомога на кожному етапі від професійних і досвідчених співробітників. Злагоджена робота фахівців компанії, починаючи від фахівця відділу продажів, закінчуючи дизайнерами і працівниками друкарського цеху.

Нанесення фірмової символіки на обкладинку щоденників зазвичай здійснюється за допомогою тиснення. Сліпе тиснення ідеально підходить для шкіряних виробів. При цьому плоский штамп вдавлюється в поверхню обкладинки і виходить елегантний і довговічний відбиток одного кольору з обкладинкою. Якщо кліше під впливом високої температури впаюються сріблясту або золотисту фольгу в матеріал, то виходить фольгированное тиснення.

Виготовлення індивідуальних щоденників з логотипом

Буває так, що хочеться створити щось ексклюзивне, зробити тираж щоденників дійсно унікальним, буквально повністю персоналізованих. Тут ми вам теж з радістю допоможемо, адже виготовлення індивідуальних щоденників з логотипом - це наш коник! Оригінальний дизайн і оформлення привнесе щось нове в звичний вигляд щоденника, зробить кожну його сторінку унікальною. Можна вклеювати додаткові кольорові листи (вклейки) із зображеннями, корисною інформацією про компанії, рекламними або контактними даними. Можна комбінувати матеріали обкладинки, друкувати логотип і іншу інформацію на кожній сторінці і навіть на атласною закладці. Тиснення логотипу може бути виконано в будь-якому місці обкладинки. Можливий друк на форзаці, а також можна змінити забарвлення обріза паперового блоку і вибрати формат щоденника. Крім усього перерахованого вище є можливість навіть створити власну повнокольоровий обкладинку! В результаті вийде дійсно унікальний виріб, повністю відображає специфіку діяльності компанії, яка несе ефективний рекламний посил і підкреслює діловий імідж організації.

Записники з логотипом на замовлення

Ще один практичний і доречний вигляд ділових приладдя - записна книжка з логотипом на замовлення. Важливий атрибут для записів і позначок, який завжди під рукою і на очах, буде довго радувати власника і ненав'язливо рекламувати ім'я компанії.

На будь-якій конференції, виставці, кава-брейках, ділових зустрічах, прийнято обмінюватися візитками. У підсумку під кінець заходу накопичується значна кількість корисних контактів, які дуже зручно зберігати в одному місці і при необхідності мати можливість швидко знайти потрібну інформацію. Саме для таких цілей можна замовити візитниці з логотипом. Це універсальний, практичний і стильний аксесуар, який підійде як сувенір клієнтам, партнерам і співробітникам.

Реєстрація нового аккаунту