Посуд з логотипом

Посуд: гуртки, чашки, склянки з нанесенням логотипу

Одним з найактуальніших і затребуваних видів сувенірної продукції по праву вважається посуд з логотипом. По-перше, це яскравий елемент корпоративного стилю і необхідний атрибут будь-якої намічається рекламної кампанії. По-друге, згідно із загальноприйнятою бізнес-етикету, належить дарувати пам'ятні подарунки основним клієнтам, ключовим партнерам, контрагентам, співробітникам, а посуд з нанесенням логотипу вже давно є відмінним універсальним бізнес-презентом, який не просто залишать десь на полиці, а будуть із задоволенням користуватися день у день.

Деколь на посуді

З причини такої популярності керамічного посуду, послуга друку на ній є однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. Нанесення логотипу на посуд здійснюється методом деколірованія. Даний спосіб застосовується при нанесенні на різні керамічні і скляні поверхні, вважається досить бюджетним варіантом нанесення, особливо актуальним для масштабних рекламних акцій і великих тиражів (застосування деколи виправдано, якщо планується тираж не менше 30-50 штук). Деколи на посуді дозволяє створювати дуже реалістичні і барвисті зображення з детальним промальовуванням. Крім того, деколь на кружках дає можливість буквально закарбувати логотип в поверхню так, що його практично неможливо пошкодити або зіпсувати. Даний спосіб застосовується також для друку на нерівних і опуклих поверхнях, що дозволяє наносити зображення, наприклад, на дно або вигнуту ручку кавової чашки. Деколи справді відкриває для друку широкі можливості, тільки уявіть: рекламним майданчиком можуть бути практично будь-які поверхні -кружкі, чашки, тарілки, попільнички, сервізи, келихи! Все те, без чого давно вже не обходиться життя сучасної людини.

Посуд з логотипом на заказ -ефективний рекламний і маркетинговий інструмент

За допомогою такого інструменту підвищується впізнаваність бренду, зміцнюється корпоративний дух співробітників. Це також економічно вигідний спосіб прорекламувати свій бренд, компанію, що намічається акцію або випущені товари. Дуже ненав'язливо фірмові кружки або чашки з логотипом будуть нагадувати про компанії-дарувальника, при цьому собівартість такого душевного і корисного подарунка вкрай приємна: власне виробництво з використанням сучасних технологій друку дозволяє нам пропонувати кращі ціни на ринку, тому що не включають переплату посередникам. Відмінна виробнича база також дозволяє нам мінімізувати терміни виготовлення замовлення і гарантувати, що ваш логотип буде тривалий час підкреслювати загальний імідж компанії, не тріска і не тускнея.
Наші виробничі можливості друку на кераміці та склі за роки існування компанії були високо оцінені нашими клієнтами.Отже, чому саме ми?
  • широкий асортимент високоякісного посуду під нанесення
  • швидке виготовлення макета
  • барвисте, стійке до агресивного впливу, зображення
  • мінімальні терміни виконання замовлення
  • контроль якості на кожному етапі
  • доставка по всій Україні
Як театр починається з вішалки, так і корпоративний стиль в офісі будь-якої компанії починається з фірмовою гуртки, нанесення на якій ненав'язливо підкреслить і посилить загальне приємне враження від співпраці і буде підтвердженням стабільності компанії в світі бізнесу.
Реєстрація нового аккаунту