Письмове приладдя з нанесенням логотипу

Скільки б не з'являлося новинок на ринку рекламно-сувенірної продукції, як і раніше неуступают своїх лідерських позицій письмове приладдя. І самий бюджетний, але ефективний спосіб донести інформацію про компанію - замовити ручки слоготіпом. На виставках, конференціях, презентаціях відвідувачам дарують ручки, нанесення на яких ненав'язливо підвищує впізнаваність бренду і продвігаетімя компанії. Звичайна кулькова ручка є потужним рекламним інструментом і елементом корпоративної культури, без фірмових ручок зараз не обходиться практично жодне підприємство.

Виготовлення ручок з логотипом - це наша спеціалізація

За роки абот нам вдалося знайти гармонійне поєднання якісних матеріалів, цінової політики та передових технологій по нанесенню, і таким чином вивести якість готової продукції на найвищий рівень. А пряме співробітництво з провідними виробниками ручок і власна база з нанесення дозволяє пропонувати конкурентні ціни на готові вироби. Чи варто говорити, що виготовлення ручок з логотипом в компанії "Пріоритет" завжди виділяється чудовою якістю

Ми пропонуємо:

  • широкий асортимент - в наших каталогах представлені ручки під нанесення від недорогих пластикових до престижних металевих
  • лояльні ціни - ми напряму співпрацюємо з провідними виробниками ручок по всьому світу
  • якісне нанесення -власний виробнича база дозволяє контролювати якість друку на кожному етапі
  • оптимальні терміни виготовлення

Ручки під нанесення логотипу прийнято ділити на дві категорії

  1. Промо-ручки. Мають пластикову поверхню і невисоку вартість, ідеальні для проведення бюджетних рекламних акцій. Величезний вибір кольорів і моделей дає можливість підібрати пише інструмент, який максимально відповідає меті рекламної кампанії.
  2. Іміджеві ручки. Виконано з дорогих матеріалів, найчастіше мають металеву поверхню і подарунковий футляр. Використовуються в якості елітних подарунків, покликаних підкреслити статус компанії.

Друк на ручках теж може здійснюватися кількома способами:

  1. Для пластикових поверхонь найчастіше використовують тамподрук. На річках таке нанесення виглядає барвисто, чітко. Можна поєднувати кілька кольорів, є можливість друку золотою та срібною фарбою. Незаперечною перевагою даного виду нанесення є також невисока вартість, особливо, коли мова йде про великих тиражах.
  2. На металевих поверхнях застосовують гравірування. Лазерне гравірування на ручках відбувається шляхом видалення верхнього шару, таким чином колір логотипу буде відповідати кольору матеріалу, з якого виготовлена ручка. Металеві ручки з логотипом - це витончений лаконічний дизайн, ергономічність, традиційне якість і, безсумнівно, більш ніж гідне обрамлення емблеми вашої компанії.

Реєстрація нового аккаунту