Еко сувеніри з логотипом

Еко продукція вже не просто модний тренд, це посильний внесок відповідальну людину на захист навколишнього середовища. Особливість таких виробів в тому, що їх виготовлення не завдає шкоди природі, більш того, згодом вони не будуть отруювати землю, воду і повітря, вони нетоксичні і абсолютно безпечні для людей, флори і фауни.

Компанію, в офісах якої використовується екологічно чиста продукція, в наш час сприймають як солідну і прогресивну організацію. Кожному захочеться мати надійного партнера, який всерйоз замислюється про майбутнє.

А що якщо надрукувати логотип на еко сувеніри?

оді такий виріб ставиться справжнім рекламним носієм, що викликає виключно позитивні асоціації. Тим самим вдасться не тільки звернути на себе увагу небайдужої до стану навколишнього середовища аудиторії, а й позиціонувати свою організацію як переймалася про майбутнє планети. Адже багаторазова переробка пластика, скла, паперу допомагає зберегти природні ресурси і суттєво знизити споживання енергії, що витрачається на виробництво.

Виготовлені з натуральних, або вдруге перероблених матеріалів, екосувеніри з логотипом функціонально абсолютно нічим не відрізняються від своїх звичайних аналогів. Все частіше можна побачити:

  • еко-блокноти,
  • еко-папки,
  • еко-ручки,
  • еко-сумки з фірмовою символікою.

А значить, все більше компаній віддають перевагу саме свідомої, продуманої рекламі. У свою чергу, доброзичливість і лояльність клієнтів і партнерів є відмінною нагородою за розумний вибір.

Ми завжди стежимо за появою новинок на ринку еко-подарунків, і пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр продукції з натуральних (вторинних) матеріалів. Крафт картон, перероблений папір, дерево, джут, бавовна, кукурудзяний пластик - всі ці матеріали впізнавані і дуже приємні на дотик. Ви можете вибрати відповідні саме вам еко-сувеніри, під логотип підійдуть абсолютно будь-які вироби -від еко-ручок до еко-флешок. Наші співробітники підкажуть оптимальний вид нанесення і запропонують готові макети.

Еко-продукція з матеріалів вторинної переробки

завжди виділяється і виглядає стильно, при цьому вартість її не дорожче стандартної. Еко-сувеніри з нанесенням логотипу стануть розумними і актуальним подарунком колезі, діловому партнеру, коханому клієнту і підкреслять увагу компанії до охорони навколишнього середовища.

Реєстрація нового аккаунту