Сумки з логотипом

Підшукуєте продуктивну рекламний майданчик для просування своєї торгової марки чи бренду? Цікавить щось, що виходить за рамки стандартних рекламних сувенірів, але в той же час корисне в застосуванні і бюджетне за ціною? Вам неодмінно варто звернути увагу на сумки з логотипом!
Цей аксесуар став таким затребуваним завдяки поєднанню якраз невисокої вартості і зручності. Промо сумки з логотипом на замовлення - справжня жива майданчик для реклами, адже символіку компанії побачить не тільки безпосередньо власник сумки, але і навколишні його люди буквально всюди - на конференціях, в супермаркетах, в кафе, в спортзалі. Ширшу аудиторію навіть уявити собі складно: саме завдяки рекламним сумкам максимальну кількість потенційних клієнтів зможуть побачити ненав'язливу інформацію про продукт або послугу.
На сьогоднішній день сумки з логотипом, ціна на які приємно здивує навіть самого економного - це гідна і екологічна заміна пластикових пакетах. Еко-сумка - модний і стильний аксесуар, органічно доповнює образ міського жителя.
Бавовна, джут, льон - найпоширеніші матеріали, з яких зроблені сумки. Спанбонд, як технологія виробництва нетканого матеріалу, також широко застосовується для створення промо-сумок.
Рекламний потенціал тканинних сумок настільки великий, що будь-яка людина з вашої фірмової сумкою на плечі без слів розповідає про вас і рекламує вашу продукцію. Застосування стильним еко-сумок знаходиться практично в усіх сферах повсякденного життя, а якісне нанесення логотипу на сумку витончено доповнить цей універсальний аксесуар і заодно завжди розповість і нагадає людям про вас!

Тканинні сумки з логотипом на замовлення - вигідне вкладення коштів і ефективний маркетинговий хід!

Ви отримуєте ряд незаперечних переваг:
  • екологічно чистий, органічний матеріал;
  • багатий асортимент кольору і форми;
  • кілька видів нанесення логотипу;
  • швидкі терміни виготовлення;
  • невисока вартість.
Як бізнес-подарунків для ключових партнерів і важливих клієнтів можуть використовуватися всі види сумок.Напрімер, портфелі, папки для документів, конференц сумки з логотипом - ідеальний варіант корпоративного подарунка, адже діловій людині постійно доводиться носити з собою документи, папки, ноутбук. Такі сумки можуть бути яскравими, адаптованими під молодіжний стиль, або ж мати класичний вид і спокійну забарвлення і універсальну форму.
Рюкзаки, спортивні сумки з логотипом актуальні зараз як ніколи - все більше людей віддають перевагу здоровому способу життя. Сумки будуть супроводжувати своїх власників в місцях великого скупчення людей - спортзали, змагання, марафони, а значить, це ідеальний інструмент іміджмейкінгу для компанії.
Особливою популярністю користуються косметички з логотипом на замовлення, адже такий практичний, завжди доречний подарунок порадує будь-яку представницю прекрасної статі. А влітку для дівчат як ніколи актуальні пляжні сумки з логотипом - тільки уявіть собі, скільки людей на пляжах побачать вашу рекламу!
Звертайтеся, ми завжди допоможемо створити яскраве, що привертає увагу клієнтів, ексклюзивне рішення для рекламної кампанії з урахуванням виділеного бюджету і всіх побажань.
Реєстрація нового аккаунту